Menu
Book now

Our team

Kairi Lusik

General Manager

E-mail: kairi@viiking.ee
Phone: +372 449 0502
Fax: +372 449 0501

Mari-Liis Kägu

Sales Manager

E-mail: mariliis@viiking.ee
Phone:+372 449 0505
Mobile: +372 5697 0222   Mon-Fri 08-17
Fax: +372 449 0501

Anu Rösler

Sales Assistant

E-mail: anu@viiking.ee
Phone: +372 449 0505
Mobile: +372 5308 8148   Mon-Fri 08-17
Fax: +372 449 0501

 

Marilin Kangur

Marketing & Sales Assistant

E-mail: marilin@viiking.ee
Phone:+372 449 0502
Fax: +372 449 0501

Reelika Jukk

Private Customer Sales Manager

E-mail: reelika@viiking.ee
Phone:+372 449 0505
Mobile: +372 5308 8148  Mon-Fri 08-17
Fax: +372 449 0501

Mikus Veltson

Restaurant Manager; Administrative Manager

E-mail: mikus@viiking.ee
Fax: +372 449 0501
Mobile: +372 5300 2206   Mon-Fri 08-17

 

Ljudmilla Kaminskaja

Chief Doctor
Neurologist/ Rehabilitation Physician

E-mail: ljudmilla@viiking.ee
Phone: +372 449 0513
Fax: +372 449 0501

 

Anne Kallit

General Doctor

E-mail: anne@viiking.ee
Phone: +372 449 0511
Fax: +372 449 0501

Kadi Siimann

Chief Doctor`s Assistant

E-mail: kadi@viiking.ee
Phone:+372 449 0510
Fax: +372 449 0501

 
 

Ave Mere

Housekeeping manager

E-mail: ave@viiking.ee
Phone:+372 449 0500
Mobile: +372 5567 2279   Mon-Fri 08-17
Fax: +372 449 0501

Book now

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun