saabumine
lahkumine
Broneeri

Meeskond

Kairi Lusik

Tegevdirektor

E-Post: kairi@viiking.ee
Telefon: +372 449 0502

Mari-Liis Kägu

Müügijuht

E-Post: mariliis@viiking.ee
Telefon: +372 449 0505
Mobiil: +372 5697 0222   E-R 08-17

Anu Rösler

Müügiassistent / Seminarid

E-Post: anu@viiking.ee
Telefon: +372 449 0505
Mobiil: +372 5308 8148   E-R 08-17

 

Marilin Kangur

Turundusassistent

E-Post: marilin@viiking.ee
Telefon: +372 449 0502

Reelika Jukk

Erakliendi müügijuht

E-post: reelika@viiking.ee
Telefon: +372 449 0505
Mobiil: +372 5308 8148   E-R 08-17

Mikus Veltson

Toitlustus- ja haldusjuht

E-Post: mikus@viiking.ee
Mobiil: +372 5300 2206

 

Ludmilla Kaminskaja

Peaarst
Neuroloog / taastusraviarst

E-Post: ljudmilla@viiking.ee
Telefon: +372 449 0513

 

Kaisa Mustonen

Ilu- ja veekeskuse juht

E-Post: ilu@viiking.ee
Telefon: +372 449 0515

Kadi Siimann

Peaarsti assistent

E-Post: kadi@viiking.ee
Telefon: +372 449 0510

 

Ave Mere

Majaperenaine

E-Post: ave@viiking.ee
Telefon: +372 449 0500
Mobiil: +372 5567 2279   E-R 08-17

Hela Karussaar

Pearaamatupidaja

E-Post: raamatupidamine@viiking.ee
Telefon: +372 449 0503

Inger Stüf

Ostu- ja teenindusjuht

E-Post: inger@viiking.ee
Telefon: +372 449 0506

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lähemalt Nõustun