Tulo
Lähto
Varaa

Tiimi

Kairi Lusik

Toimitusjohtaja

S-posti: kairi@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0502

Mari-Liis Kägu

Myyntijohtaja

S-posti:mariliis@viiking.ee
Puhelin:+372 449 0505
Mob.: +372 5697 0222   Ma-Pe 08-17

Reelika Jukk

Yksityisasiakkaan myyntijohtaja

S-posti: reelika@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0505

 

Marilin Kivistik

Markkinointiassistentti / Seminaarit

S-posti: marilin@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0502

Ludmilla Kaminskaja

Ylilääkäri
Neurologi / Kuntoutuslääkäri

S-posti: ljudmilla@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0513

Mikus Veltson

Ravintolan johtaja; Hallintojohtaja

S-posti: mikus@viiking.eeMob.: +372 5300 2206   Ma-Pe 08-17

 

Ave Mere

Talon emäntä

S-posti: ave@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0500
Mob.: +372 5567 2279   Ma-Pe 08-17

 

Kaisa Mustonen

Span johtaja

S-posti: kaisa@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0510

Inger Stüf

Osto- ja palvelupäällikkö

S-posti: inger@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0506

 
TiedotSijaintiVaraa huoneVaraa

Jatkamalla sivuston käyttöä sitoudut käyttämään evästeitä Lue ennemän HYVÄKSYN