Valikko
Varaa huone

Tiimi

Kairi Lusik

Toimitusjohtaja

S-posti: kairi@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0502
Fax: +372 449 0501

Mari-Liis Kägu

Myyntijohtaja

S-posti:mariliis@viiking.ee
Puhelin:+372 449 0505
Mob.: +372 5697 0222   Ma-Pe 08-17
Fax: +372 449 0501

Anu Rösler

Myyntiassistentti / Seminaarit

S-posti: anu@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0505
Mob.: +372 5308 8148   Ma-Pe 08-17
Fax: +372 449 0501

 

Marilin Kangur

Markkinointiassistentti

S-posti: marilin@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0502
Fax: +372 449 0501

Reelika Jukk

Yksityisasiakkaan myyntijohtaja

S-posti: reelika@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0505
Mob.: +372 5308 8148  Ma-Pe 08-17
Fax: +372 449 0501

Mikus Veltson

Ravintolan johtaja; Hallintojohtaja

S-posti: mikus@viiking.ee
Fax: +372 449 0501
Mob.: +372 5300 2206   Ma-Pe 08-17

 

Ljudmilla Kaminskaja

Ylilääkäri
Neurologi / Kuntoutuslääkäri

S-posti: ljudmilla@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0513
Fax: +372 449 0501

 

Anne Kallit

Yleislääkäri

S-posti: anne@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0511
Fax: +372 449 0501

Kadi Siimann

Ylilääkerin assistenti

S-posti: kadi@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0510
Fax: +372 449 0501

 
 

Ave Mere

Talon emäntä

S-posti: ave@viiking.ee
Puhelin: +372 449 0500
Mob.: +372 5567 2279   Ma-Pe 08-17
Fax: +372 449 0501

Varaa huone

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun