saabumine
lahkumine
Broneeri

Vesiravi

Veealune duššmassaaž 15 min 27 EUR

Lisaks veekeskkonna toimele on veealuse duššmassaaži korral teiste veeprotseduuridega võrreldes kõige tugevam masseeriv efekt. Veekeskkonnas lõõgastuvad lihased; veesurve ja veemassaaž soodustavad lümfi äravoolu ning jääkainete eemaldamist kudedest. Sooja toimel laienevad veresooned, paraneb verevool ja ainevahetus kudedes, samuti väheneb emotsionaalne pinge.

Protseduur: vannivee temperatuur on üldjuhul 36-37 ºC. Protseduuri tehakse veealuselt. Protseduuri teostaja masseerib voolikust tuleva (0,6-1,5 atm) vee ja õhu survejoaga jalgu, tuharaid, selga ning käsi. Ravitoime saavutamiseks on vajalik protseduuride arv minimaalselt viis ja püsivama toime saavutamiseks kümme korda (vähemalt 2-3 korda nädalas). Kestvus 15 minutit.

Peamised näidustused: stressist ja sundasenditest töö tegemisel tingitud lihaspinge kulumisega seotud liigeste ning lülisamba haigused, traumajärgsed seisundid, spastika, liigeste kontraktuurid, piirdenärvisüsteemi haigused (näiteks radikulopaatia, suhkruhaigusest ja toksilistest ainetest tingitud väikeste närvide kahjustused jt) lümfaatilised tursed.

Vajalik konsulteerida arstiga: südame- ja veresoonkonna haigused (südamepuudulikkus, ravimata ja ravimitega halvasti korrigeeritud vererõhuhaigus, südame isheemiatõbi, arterite ahenemine jt), pahaloomulised kasvajad, rasedus.

Vastunäidustused: ägedad haigused ja kroonilised haigused ägenemise korral, veenipõletik, nahahaavandid.

Jalavann meresoolaga 15 min 16 EUR

Meresoolaga jalavann mõjub jalgadele tervistavalt, leevendab jalgades spasme ning parandab verevarustust. Jalavann on sobilik eelkõige inimestele, kellel on raskusi lamavast asendist ülesse tõusmisega ning südamehaigetele, kellee põhjustab soojas vannis viibimine liigset koormust südamele.

Pärlivann meresoolaga 20 min 19 EUR

Aroomiteraapiline vannisool ergutab naha ainevahetust ja puhastab organismi, mis omakorda aitab kaasa naha uuenemisele, säilitades selle värskust ja elastsust. Looduslike mineraalide ja mikroelementidega vannisool leevendab lihaspingeid ning parandab vereringet. Rikkalikud eeterlikud õlid toidavad ja niisutavad nahka, muutes vanniskäigu aroomiteraapiliseks ja kosutavaks.

Pärlivann erinevate ravi-ürtidega 20 min 19 EUR

Ürdivann – lõõgastav, stressi vähendav, ergutav protseduur, kus mullivannile on lisatud just Teile sobiv ravimtaimedest valmistatud vanniõli.

  • Männiokkavann sobib vereringehäirete korral, leevendab lihase- ja liigesevalusid, artriiti, sobib närvitundlikkuse häirete raviks, taastab hingelise tasakaalu, värskendab. Samuti ravib hingamisteede haigusi, suurendab mehelikku potentsi ja elujõudu. Männi peamine mõjur on tärpentiinõli, mis muuhulgas desinfitseerib ka toaõhku gripi ja teiste nakkushaiguste ajal.
  • Eukalüptivann vähendab väsimust, ergutab vereringet, aitab hingamisteede katarride puhul. Eukalüptiõli, mida kasutatakse meditsiinis ja aroomteraapias, toodetakse peamiselt sinise eukalüpti ehk palavikupuu, vähem lõhnaeukalüpti, lehtedest veeauruga destilleerimise teel. Eukalüptiõli avab hingamisteed, puhastab ja värskendab toaõhku, takistab mikro¬organismide paljunemist. Samuti ravib hingamisteede infektsioonihaigusi, reumahäireid ja lihasevalusid, kõrvavalu ja põskkoopapõletikku.
  • Melissivann – stressi alandav, sobib migreeni raviks, lõõgastumiseks ja pingest vabanemiseks, unetuse raviks.
  • Rosmariinivann – sobib üleväsimuse, vereringehäirete, lihasvalude ja-pingete, vaimse väsimuse leevendamiseks.
  • Sojavann – sobiv protseduur, kui Teil on tundlik, kuiv ja sügelev nahk, kontaktdermatiit, psoriaas, allergilised nahahaigused. Samuti sobib nahahaiguste toetavaks raviks ja raseduse ajal.
  • Mitmeürdivann – valuvaigistav, üldtoniseeriv. Sobiv protseduur, kui Teil on degeneratiivsed liigeshaigused, reumaatilised ja tugiliikumissüsteemi vaevused
  • Palderjanivann – aitab unehäirete ja migreeni puhul, lõõgastab rahutuse ja närvipinge korral, leevendab kõrget vererõhku ja seedehäireid.
  • Kummelivann – nahka pehmendav ja lõdvestav toime, sobib nahahaiguste raviks, naistehaiguste raviks, raseduse ajal.

* Viiking Spaa Hotell jätab endale õiguse hindu muuta.

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri