saabumine
lahkumine
Broneeri

Muud ravid

Nõelravi 25 EUR

Nõelravi ehk akupunktuur on üks vanimatest meditsiinilistest protseduuridest maailmas. Nõelravi on olemuselt väga peenikeste, tänapäeval enamasti ühekordse kasutusega nõelte torkamine keha kindlatesse piirkondadesse eesmärgiga toetada erinevate organsüsteemide funktsiooni, tasakaalustada organismis ringlev energia ja läbi selle ravida haigusi ning parandada üldist tervislikku seisundit. Nõelravi on efektiivne ja ohutu. Ravi efektiivsus selgub arsti vastuvõtu käigus.

Venitusteraapia 15 EUR

Venitusteraapia aitab vältida ja leevendada seljavalu ning parandada liigeste ja lülisamba liikuvust ning kõrvaldada vaagna kõverseisu. Enne protseduuri on soovituslik eelnevalt läbida arsti konsultatsioon.

Kinesioteipimine 18 EUR

Kinesioteipimise eesmärk on taastada, parandada ning soodustada lihaste ja liigeste füsioloogilist liikumist.
Kinesioteipimine on meetod, mis põhineb keha enda loomulikul paranemisel. Selleks kasutatakse spetsiaalselt välja töötatud teipi, mis laseb nahal hingata ning ei takista liikumist.Kinesioteipimine sobib peaaegu kogu füsioteraapia ravivõtete spektriga, imikutest seenioriteni. Kinesioteipimine lühendab oluliselt vigastustest taastumise aega.

Kinesioteibi füsioloogilised mõjud:

  • valu ja põletiku leevendamine
  • lihaste ja liigeste liikuvuse toetamine
  • aitab eemaldada lümfiturseid
  • lihaste ja liigeste õige asendi korrektsioon
  • väsinud ja ülekoormatud lihaste lõdvestamine
  • nõrga/vigastatud lihase puhul toetab selle funktsiooni 24h
  • parandab keha teadvustatust liigese asendi kohta

Sidumine 5 EUR

Süstimine 5 EUR

Soolakamber täiskasvanu 1 kord 15 EUR

Soolal on hingamisteid puhastav toime röga veeldamise ning drenaaži soodustamise kaudu, haigusttekitavate mikroobide vastane ja immuunsüsteemi reguleeriv ning põletikuvastane ja limaskestade turset vähendav toime. Peened soolaosakesed hingatakse patsiendi poolt hingamisteedesse ning need ladestuvad limaskestadele. Nahapinnale sattudes puhastavad soolaosakesed nahka, taastavad naha normaalset bakterite kooslust ja parandavad verevarustust. Soolakamber on sobilik ka laste ravimisel. Kuna soolal on vererõhku tõstev toime, tuleb vererõhuhaigetel raviperioodi jooksul jälgida vererõhku ning vajadusel pöörduda arsti konsultatsioonile.
Protseduur. Soolakambri õhku paisatakse pidevalt kogu seansi vältel spetsiaalse generaatori abil peenestatud, puhast ja kuiva hingamissoola aerosooli. Lisaks on soolakambri seinad kaetud puhastatud soolakihiga ning mikrokliima on lähedane looduslikule soolakoopale (temperatuur 20 kuni 24 °C, õhuniiskus 40-60%). Ravitoime saavutamiseks on vajalik protseduuride arv minimaalselt viis ja püsivama toime saavutamiseks kümme korda (vähemalt 2-3 korda nädalas).
Peamised näidustused: kroonilised kopsu- ja ülemiste hingamisteede haigused (astma, bronhektaasia-tõbi, krooniline bronhiit, obstruktiivne kopsuhaigus; krooniline nohu, neelupõletik ja nina kõrvalkoobaste põletik), hingamisteede ägeda haigestumise järgselt (nohu, nina kõrvalkoobaste põletik, bronhiit, kopsupõletik), suitsetajad, allergiline nohu, psoriaas, soodsa toime tõttu hingamisteede limaskestale on soolakamber sobilik ülemiste hingamisteede nakkuste ennetamiseks
Vajalik konsulteerida arstiga: ravimata ja ravimitega halvasti korrigeeritud vererõhuhaigus krooniline neerupuudulikkus südamepuudulikkus ägedad haigused ja kroonilised haigused ägenemise korral pahaloomulised kasvajad
Vastunäidustused: tuberkuloos

Soolakamber laps (7-14 aastat) 8 EUR

Soolakamber 5 korra kaart täiskasvanu 60 EUR

Soolakambri 5 korra kaart kehtib 3 kuud alates ostmise kuupäevast.

Soolakamber 5 korra kaart laps (7-14 aastat) 32 EUR

Soolakambri 5 korra kaart kehtib 3 kuud alates ostmise kuupäevast.

* Viiking Spaa Hotell jätab endale õiguse hindu muuta.

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri