saabumine
lahkumine
Broneeri

Tervisepass

Ainulaadse tootena Eestis pakume tervisepassi paketti.

Tänapäev nõuab inimestel oma tööjõu müümiseks tugevat tervist ja arusaamist, et tervis on üks põhiväärtusi, mis meil on.

Aitame pikendada inimeste täisväärtuslikku eluiga ja säilitada nende töövõimet, pakkudes meie poolt välja töötatud terviseuuringupakette.

Pakett on mõeldud :

  • inimestele, kes ei tegele iga päev tervisespordiga, kuid soovivad saada ülevaadet oma tervisest;
  • inimestele, kes soovivad alustada tervisespordiga, kuid ei tea, mis tasemel on nende füüsiline vorm;
  • tervisesportlastele, kes soovivad hinnata oma füüsilist vormi.

NB! Tervisepassi pakett on soovitatav inimestele vanuses kuni 70 eluaastat.
Palume kohale tulla spordiriietes ja uuringute jaoks on oluline olla eelnevalt 3 tundi söömata.

Paketis „Tervisepass” sisalduvad uuringud annavad inimestele tervikuna arusaamise oma keha füüsilisest tervisest- lihaste jõudlusest, liigeste painduvusest, võimalike terviseriskide olemasolust ning südame koormustaluvusest.

Koormustesti läbiviimisel kogutakse kõigepealt informatsiooni inimese füüsiliste näitajate kohta (vanus, sugu, pikkus, kehakaal, füüsilise tegevuse harjumused, olemasolevad kroonilised haigused, ravimite kasutamine). Saadud informatsiooni põhjal määratakse algkoormus. Koormustest viiakse läbi jalgrattal 12 minuti jooksul suurendades järk-järgult iga nelja minuti järel koormust. Testi läbiviimise ajal jälgitakse vererõhku ja südame tegevuse sagedust (pulssi) ja sellega kaasnevaid võimalikke häireid, samuti inimese enesetunnet. Koormustesti tulemusena saadakse ülevaade inimese koormuse taluvusest ja võimalikest südamega seotud probleemidest.

Painduvuse testi läbiviimisel mõõdetakse inimese painduvust kolmes punktis: õlavöötme, selgroo ja puusaliigeste liikuvust. Testi tulemusena identifitseeritakse võimalikud probleemsed piirkonnad ja vähesest liikuvusest tulenevad riskid.

Lihasjõudlustesti läbiviimisel uuritakse kõhulihaste, jalalihaste ja kätelihaste jõudlust. Lihasjõudlustesti käigus teevad inimesed 30 sekundi jooksul sirge seljaga kükke, 30 sekundi jooksul kätekõverdusi ning 30 sekundi jooksul kõhulihaste harjutusi. Testi läbiviija märgib üles sooritatud harjutuste arvu.

Pärast testide läbiviimist võrreldakse saadud tulemusi antud vanusegrupi normväärtustega ja antakse hinnang. Kliendile väljastatakse testitulemused ja kirjalikud tervisekäitumise ja liikumisalased soovitused.

 

Terviseuuringute paketid

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri