saabumine
lahkumine
Broneeri

Viiking Spaa Hotell Pärnus

Tänapäeval on Pärnu tuntud kui üks kauneimaid kuurortlinnu oma liivase mererannaga ja roheliste parkidega. Suvepealinn Pärnu on otsekui imevõti, mis avab salaukse iga puhkaja hingesopis – kellele ajalooline Pärnu vanalinn, kellele teater või kunstinäitused, kellele kohvikud, restoranid, kellele džäss või hoopis klassikaline muusika. Viiking Spaa Hotell asub Pärnu rannarajoonis ajaloolise Pärnu Vallikraavi ääres, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Pärnu südalinnast ja rannast.

Viiking Spaa Hotell Pärnus avas esmakordselt hotelli külastajatele uksed 1993. aastal. Pärnu hotell koosneb neljast kaasaegse ja modernse lahendusega korpusest. Kõik korpused on omavahel ühendatud klaasgaleriidega, mis võimaldavad mugavalt liikuda eri hoonete vahel. Hotellis on lisaks majutusele ka 2015. aastal avatud vee- ja saunakeskus “Viiking Saaga”, kus on 6 erinevat sauna ja mitmed erinevad veeatraktsioonid ja basseinid.

Viiking Spaa Hotell pakub mitmekülgseid südame- ja terviseuuringuid kõige kaasaegsemate vahenditega ning laia valikut klassikalisi taastusraviprotseduure. Eriliseks ja ainulaadseks teenuseks on pakett Tervisepass, milles sisalduvad uuringud annavad inimestele tervikuna arusaamise oma keha füüsilisest tervisest.

Pärnus on puhkeajal tegevust aastaringselt.

Hotellis pakutavad teenused:

Broneeri tuba

 

 

Hotelli pildid

 

Uudised

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri