saabumine
lahkumine
Broneeri

Puhka turvaliselt!

Visit Pärnu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 

Hea külaline, puhka meie juures turvaliselt!

  • Kui Teil on viimase 2 nädala jooksul esinenud ülemiste hingamisteede haigustele viitavaid sümptomeid või olete haige, palume külastus edasi lükata.
    Broneeringu muutmiseks palun võtke meiega ühendust.
  • Soovitame liftiga liikuda üksi või oma seltskonna liikmetega.
  • Palume pesta käsi – kätepesu on viiruse leviku tõkestamiseks väga tõhus. Desinfitseerimisvahendid hotellis on kättesaadavad mitmes kohas.
  • Palume kanda kaitsemaski.


Piirangud alates 25.10.2021 koos täiendustega

Alates 25.10.2021 jõustusid Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uued korraldused. Viiking Spaa Hotelli ja Viiking Saaga vee- ja saunakeskuse külalistel (alates 18. eluaastast) on kohustus esitada saabudes kehtiv vaktsineerimispass või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend. Alates 1.11.2021 tuleb COVID tõend esitada koos isikut tõendava dokumendiga.

Lapsed alates 1.11.2021:
Alla 12-aastased saavad toitlustuses, veekeskuses ja teistes tegevustes osaleda ilma testimiseta ja COVID-19 tõendita.
12-17-aastased lapsed (alates 15.11.2021 noored, kes jäävad vanusevahemikku 12 aastat ja kolm kuud kuni 17) peavad ülalnimetatud tegevustes osalemiseks esitama COVID-19 tõendi või tõendi tervishoiuteenuse osutaja tehtud PCR testi (tehtud kuni 72h varem) või antigeeni testi (tehtud kuni 48h varem) negatiivse tulemuse kohta, mis annab tõendi.

Majutuval külalisel tuleb esitada tõend hotelli sisse registreerides. Vee- ja saunakeskust külastades on võimalik tõend esitada piletimüügil, päevaravi kasutajatel raviregistratuuris.

Alates 29.10 laienes maskikandmise kohustus avalikes ruumides. Maskikohustus rakendub kõigile alates 12-dast eluaastast.

Broneeringu muutmise ega tühistamise eest me lisatasu ei võta. Muudatuste tegemiseks palun võtke meiega ühendust. Koostööpartnerite kaudu Booking.com, Hookusbookus ja Expedia tehtud broneeringuid saate muuta ja tühistada otse nende kaudu.

Tingimused kehtivad kuni Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldusteni.

Hoolime endast ja teistest!
Viiking Spaa Hotelli meeskond

 

 

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lähemalt Nõustun