saabumine
lahkumine
Broneeri

Puhka turvaliselt!

Hea külaline, puhka meie juures turvaliselt!

  • Kui Teil on viimase 2 nädala jooksul esinenud ülemiste hingamisteede haigustele viitavaid sümptomeid või olete haige, palume külastus edasi lükata.
    Broneeringu muutmiseks palun võtke meiega ühendust.
  • Soovitame liftiga liikuda üksi või oma seltskonna liikmetega.
  • Palume pesta käsi – kätepesu on viiruse leviku tõkestamiseks väga tõhus. Desinfitseerimisvahendid hotellis on kättesaadavad mitmes kohas.

Alates 25.10.2021 jõustuvad Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uued korraldused ning seetõttu tuleb kõigil Viiking Spaa Hotelli ja Viiking Saaga vee-ja saunakeskuse külalistel (alates 18. eluaastast) esitada saabudes kehtiv vaktsineerimispass või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend.

Majutuval külalisel tuleb esitada tõend hotelli sisse registreerides. Külastades ainult vee- ja saunakeskust, on võimalik tõend esitada sealses vastuvõtus. Päevaravi kasutajad saavad tõendi esitada raviregistratuuris.

NB! Eelnevas loetelus esitatud dokumentide puudumisel ei ole võimalik külastada Viiking Spaa Hotelli.

Ilma sobiva tõendita ei ole meil kahjuks võimalik teenust pakkuda. Broneeringu muutmise ega tühistamise eest me lisatasu ei võta. Muudatuste tegemiseks palun võtke meiega ühendust. Koostööpartnerite kaudu Booking.com, Hookusbookus ja Expedia tehtud broneeringuid saate muuta ja tühistada otse nende kaudu.

Tingimused kehtivad kuni Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldusteni.

Hoolime endast ja teistest!
Viiking Spaa Hotelli meeskond

 

EAS Turismimärgis | Viiking Spaa Hotell | Turvaline majutus Pärnus

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lähemalt Nõustun