saabumine
lahkumine
Broneeri

Ostutingimused

Tellimustingimused

 1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.viiking.eu (edaspidi Viiking Spaa Hotelli e-pood) omaniku AS Taastusravikeskus Viiking (edaspidi Viiking Spaa Hotell) vahel Viiking Spa Hotelli e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Viiking Spaa Hotelli e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 3. E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot kasutades on maksmine sooritatud.

Maksetingimused

 1. Kliendi poolt e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
 2. E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipank internetipanga vahendusel
 3. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
 4. E-poest ostetud kinkekaarte ei ole võimalik väljastada hotellist kohapeal.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tarnetingimused

 • Pärast ülekande sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava voucherina e-postile.

Hind

 1. Kõik hinnad on antud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksumäärasid.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

 1. Elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele ega tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Elektroonilistel kinkekaartidel on unikaalne  tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.
 2. Kinkekaartide kehtivus on 12 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

Privaatsuspoliitika

E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.  Viiking Spa Hotell ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.”

Muud tingimused

 1. E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.  Viiking Spaa Hotell ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.
 2. Kliendi ja Viiking Spaa Hotelli vahel e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

« Tagasi poodi

 

Ettevõtte rekvisiidid

Taastusravikeskus Viiking AS

Reg. nr 10002098
KMKR nr EE100118290
Sadama 15, Pärnu 80012

SEB pank
A/A EE551010902001513008
SWIFT kood: EEUHEE2X

Swedbank
A/A EE192200221011598775
SWIFT kood: HABAEE2X
Telefon:+ 372 449 0500
Faks: +372 449 0501
E-post: info@viiking.ee
Kodulehekülg: www.viiking.eu

KontaktAsukohtBroneeri koheBroneeri